Geniş filomuz ile hizmet vermekteyiz. .7 Gün 24 saat hizmet veren firmamız yurtiçi ve yurtdışı nakliyatlarınızda da sizlere hizmet veriyor.Nerede olursanız olun Çavdaroğlu 61 naklliyat sizlere taşımacılıkta hizmet için hazır. Eşya güvenliğiniz bizim için ön sıradadır.

Çalıştığımız Ülkeler

Çavdaroğlu 61 nakliyat olarak Türkiye Trabzon'dan başlayarak Rusya , Azerbeycan, Gürcistan, Kazakistan, İran ve Avrupa Ülkelerine hizmetlerimiz vardır. Kesintisiz ve güvenli taşımacılıkta her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz.

Araçlarımız

Hem sizlerin hem de kendimizin güvenliği için sürekli bakımları yapılan 32 özmalımız ve bunun yanında 15 kiralık aracımız bulunmaktadır. Taşımacılığımız kadar araçlarımız da bir okadar bizler için önemlidir. Çünkü işimizin yapı kemiğinin araçlarımız oluşturmaktadır.

Güvenle Nakliyat

Nakliyat için firmamızı seçtiğinizde, güveninize layık olma adına çabamızı göreceksiniz. Yılların verdiği deneyimle, nakliyat konusunda üstün kaliteye sahip bir firma olarak çalışma sistemimizde en önemli nokta, siz müşterilerimize verdiğimiz kalite ve güven sözüne sadık kalmamızdır.